selülit kremi

selülit kremi
Ürün Kodu: 0472
Stok Durumu: 5
KDV Dahil: 45,00TL
KDV Hariç: 45,00TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

Selülit Kremi

 
Selülit kremi, kadınların korkulu rüyası olan selülit günümüzde bir çok kişinin sorunu halindedir. Selülitleri tam anlamda yok edemezsiniz fakat yardımcı kremler kullanarak sıkıntılarınızdan kurtulabilirsiniz. Piyasalarda çeşitli selülit, kremleri satan pek çok yerler vardır. Bayanların kendi yöntemleri ile çaba göstermeleri selülitte azalma göstermesi mümkün değildir. Yapılan egzersizlerin yanı sıra ciddi olan selülit probleminde uzmanlar tarafından destek alınarak önerilen kremler kullanılmaktadır. Özellikle doğum öncesi görülen bu durum doğum, sonrası kalıcı olarak spor ve dengeli beslenme olmasa devam eder. Yaş sınırı olmayan bayanlarda her yaşta görüle bilen bu çirkin görüntü olan selülitlerini, gençlerin bilinçsizce yaşam şekilleri oldukça etken bir maddedir. Çok ciddi görünüm bozukluğu olan selülitler, ise dolaşım bozukluğu olan hastalarda ise görülebilir. Kullanılan kremler ise sizi sevindirecek sonuçlara yardımcı olabilir. Özellikle üst bacaklarda dalgalı bir görüntü şekli alan cilt, bağ dokuları tarafından deri tabakasında artık tutulmayan büyük yağ hücrelerinden başka bir şey değildir. Bu yağ hücre tabakaları selülit olarak bilinen vücudun belli bölgelerinde görünen durumda kan dolaşımı bozukluğunun oluşmasına sebebiyet vermektedir. Vücudun belirli bölgelerinde ortaya çıkan selülitler, şişen yağ hücrelerini vücuttaki suyu tutarak cildin görüntüsünün bozulmasına yol açmış oluyor. Bu sorunların ilerlemiş olan teknoloji sayesinde üretilen bakım kremleri, doğru yapılan masaj ve düzenli yapılan sporlarla yok edilmek değilde en az seviyeye düşürmek mümkündür.
 
Selülit kremi nasıl kullanılır?
 
Faydasını göreceğiniz ve size uygun olan koşullarda doktorunuzun tavsiye ettiği kremi kullanırken dikkat etmeniz gerekir. Dikkat etmeniz gereken bir konu kreminizi kesinlikle düzenli masaj yaparak kullanmalısınız. Cildinizi koruma ve sıkılaştırma etkisi olan kremleri alıyorsanız kimyasal içerikli olan ürünü tercih etmemelisiniz. Vücudunuza zarar verebilecek içeriklerden uzak durmalısınız. Selülit kremlerinin bir çoğu kullanan kişilere olumlu sonuçlar vermeyebilir. Ürün seçerken bitkisel olmasına dikkat edilmeli, bitkisel olan kremlerin daha fazla faydası görülmektedir. Selülit kremi sürünce vücutta geçici yapışma hissi oluşur bu tamamen 3-5 dakika içinde geçer. Düzenli olarak sabah akşam sürülürse vücudunuzdaki değişikliği gözle görülür şekilde fark edebilirsiniz. Sıkılaştırıcı özelliğin sahip olan bitkisel kremlerde olumlu sonuçlara ulaştığınızı görürsünüz. Bitkiler son yıllarda özellikle selülit konusunda gözde olarak tercih edilmektedir. Yaptığınız işlemin yanı sıra beslenme alışkanlığınıza dikkat ederek ve sporu da yaparsanız emeğinizin karşılığını almış olursunuz. Sağlıklı ve çekici görünmek her kadının hayali olduğu bir durum söz konusudur.
 
Selülite neden olan faktörler
 
Başlıca bilinen fazla kilo problemleri vücutta ne kadar yağ depolanırsa o kadar selülitler belirginleşir. Yanlış yapılan beslenmelerde karbonhidrat ve yağ ağırlıklı besinler alarak vücudunuza selülit olarak size geri dönecektir. Ayrıca hareketsiz kalan vücutlarda ise kas dokuları vücut tembelliği nedeni ile yerini yağ dokusuna bırakarak ortaya çıkan manzara aynıdır. Alkol ve sigarada, bulunan nikotin sayesinde vücutta olan kan damarlarını daraltıyor. Kadınların ise kullandığı doğum kontrol hapları selülit olmasına etken maddeler arasındadır. Alacağınız destekler yardımıyla selülitlerden kurtulabilirsiniz.

Selülit Giderici Kremin Faydaları Nelerdir?

Kısa zamanda çok fazla kilo aldınız ve bir anda bacaklarınızda, kollarınızda hatta ve hatta karın bölgenizde selülitler mi meydana gelmeye başladı? Selülitlerinizden nasıl kurtulacağınızı düşünüyor ancak bir türlü bulamıyor musunuz? Kadınların eskiden beri en büyük sorunlarından biri olan selülitlerin ortadan kaldırılmasında etkili olan pek çok yöntem bulunuyor. Bunların başında düzenli spor yapmak ve sürekli olarak beslenmeye dikkat etmek gelse de bazı bayanlar için bu durum pek de mümkün değil. Bu nedenle de oturduğum yerden selülitlerim gitsin diyen bayanlar için selülit giderici kremler satışa sunuluyor. Selülit giderici kremin faydaları ise saymakla bitmeyecek kadar fazla.

Selülit Giderici Kremlerin İçeriğinde Neler Var?

Selülitlerinizden kurtulmak istediğinizde tercih edeceğiniz ürünlerden olan selülit giderici kremlerin içeriğinde pek çok madde kullanılabiliyor. Bu maddelerin özünde ise yağ yakıcı özellikte olan madde sayısı oldukça fazla. Selülit deri altında biriken yağ tabakasından meydana geldiği için selülit giderici kremin faydaları arasında yağ yakarak bacaklarda pürüzsüz bir görüntü bırakması da yer alıyor. Selülit giderici kremlerin içerisinde sadece yağ yakıcı ürünler değil aynı zamanda bacaklara şekil vermeyi sağlayan maddelerde bulunuyor. Bu maddelerin bacak ile teması kısa sürede selülitlere etki etmesine neden oluyor. Ancak bir günde aniden ortaya çıkmayan selülitlerin bir gün gibi kısa bir sürede ortadan kalkması da beklenemiyor.

Selülit Kremi Nasıl Kullanılmalıdır?    

Selülit giderici kremin faydaları kişiden kişiye göre değişebiliyor. Bazı bayanlar sadece selülit giderici kremi kullandıkları gibi bazı bayanlar ise bu kremle birlikte düzenli spor da yapıyorlar. Bütün bu durumlar dikkate alındığında selülit kreminin en etkili kullanım şekli düzenli spor ve düzenli beslenmeye ek olarak kullanılan selülit kremi ile elde edilebiliyor. Bayanların yeme içmelerine dikkat etmeden selülit kremi kullanması boşa kürek çekmeleri anlamına geliyor. Selülit kremi kullanacak olan kişilerin aynı zamanda kremi masaj yapar şekilde bacağına ya da selülitli bölgeye uygulaması gerekiyor. Masaj şeklinde uygulanması yağların daha kolay yakılmasını sağlıyor. Ayrıca kremlerin cilde iyice yedirilmesi de sonucun daha kolay alınmasına yardımcı oluyor.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:Etiketler: selülit kremi
Ali Başçıl - Başçıl Bereket Baharat © 2020